Róże w ogrodzie!

Wakacje dobiegają końca. Słońce coraz mniej już praży, a na drzewach pojawiają się żółte i pomarańczowe odcienie liści.

To już ostatnie chwile lata. Nie znam nikogo, kto cieszyłby się z tego faktu, że kończą się ciepłe dni. Uroku nadchodzącej jesieni dodaje kolorowa przyroda. Trudno wymienić więcej plusów, no może ewentualnie pojawiające się w lasach grzyby i od czasu do czasu słońce, bo to do końca roku będzie pokazywać się coraz rzadziej, zatem może warto zrobić mu zdjęcie na pamiątkę. Pomyśl więc o swoim ogrodzie, aby dodawał barw nadchodzącej szarości.

W moim ogrodzie, także widać już jesienne barwy.

Największym kontrastem są piękne i kolorowe róże, które zakwitły po raz drugi. Praktycznie wszystkie zamówiłam w ROSAPLANT. Sklep prowadzi moja koleżanka, która jest prawdziwą pasjonatką róż. Szkółka, w której możecie znaleźć niezwykłe odmiany, dosłownie zapierają dech w piersi-są tak piękne i ciekawe. Gwarantuję Wam, że czegoś tak niebywałego jeszcze nie widzieliście.

Każda różna zapakowana jest w oddzielny kartonik w którym znajdziecie instrukcję, jak róże pielęgnować, np. przycinać i sadzić.

Jeśli zupełnie nie znacie się na sadzeniu i pielęgnacji kwiatów, to nie musicie się o nic martwić. Rosaplant dołącza instrukcję z której krok po kroku dowiecie się, co dalej zrobić. Zachęcam Was do wspierania ludzi z pasją. Ta firma, prowadzona jest przez osoby wykształcone, które całe swoje życie poświęciły miłości do róż.