Liczysz kroki? Spacery, to najłatwiejszy sposób na zdrowie.

Czas, aby schudnąć i nabrać formy, teoretycznie minął przed sezonem letnim. Ale mówi się przecież, że nigdy nie jest za późno! Czy udało się Wam zrzucić zbędne kilogramy?

Nigdy nie jest za późno na to, aby zacząć treningi i dietę. Najbardziej znane trenerki jak np. Ewa Chodakowska, proponują nam darmowe spotkania na stories. Niektórzy wolą zaś Annę Lewandowską, a jeszcze inni wybierają swoich trenerów personalnych, którzy kompleksowo dbają o swoich podopiecznych.

Coraz popularniejsze stają się także spacery i liczenie kroków. Czy wiecie, że badania przeprowadzone przez Harvard Medical School sugerują, że już około 5000 kroków dziennie może stać się dla naszego zdrowia zbawienne?

Ile kroków dziennie wykonujecie? Od pewnego czasu zaczęłam także zwracać na to uwagę i liczyć dzienne kroki. Oczywiście im więcej, ich zrobimy tym lepiej, dodatkowo dzięki ok 8000-10000 tysiącom kroków możemy zacząć chudnąć.

Smartwach policzy kroki za Ciebie!

Liczenie kroków i chodzenie wszędzie z telefonem jest bardzo męczące, dlatego też świetnie sprawdzają się do tego zadania smartwache, które nie tylko liczą nasze kroki, ale sprawdzają tętno, motywują do aktywności poprzez komunikaty, a także kontrolują nasz sen.

Doskonale spisuje się w tej roli smartwach Huawei!