Jakie plany na wakacje?

Urlopy i wakacyjne wojaże zaczęły się na dobre. Pogoda w Polsce jest iście egzotyczna, dlatego jeśli wybraliście się nad morze lub w góry, to macie rajskie wakacje!

Rozpoczęliście już urlop? Jakie plany wakacyjne przed Wami? Planujecie pobyt w Polsce, czy może zagranicą? Pełnej wolności jeszcze nie widać, zwłaszcza, że na karku czuć kolejny plan kolejnej fali. Tak czy inaczej, jestem ciekawa, gdzie spędzacie w tym roku swój wypoczynek?

Podobno, w Polsce jest gorąco? Pomyślcie zatem, że w Dubaju, jest kilka razy cieplej, wilgotność i gigantyczne temperatury. Tu życie panuje głównie nocą!

Wysokie temperatury w Polsce często powodują opady deszczu i burze, tak też jest w tym roku, Wyobraźcie sobie, że w Dubaju jest teraz ok 43 stopni ogromna wilgotność powietrza i sporadyczne opady. Nam turystom, to po prostu „ścina się mózg” jesteśmy w stanie funkcjonować dopiero późnym wieczorem. Z tego wszystkiego, człowiek nie widzi nawet Burdż Chalifa, Burj Khalifa, który to jest najwyższym budynkiem na Świecie.

Jest to miejsce nie dla każdego!

W Dubaju, taxówkarze, kręcą nosem, gdy chcesz zapłacić kartką, bo często turyści nie pozostawiają napiwku. Jest jednak ogólnie przyjęte, że trzeba się tam o wszystko targować. Jeśli chodzi o zwiedzanie, to jest to wizyta na maksymalnie 3 dni. Chyba, że planujecie smażnig, plażing 🙂

Sami Zobaczcie!