Kto wygra mecz? Czyli upalne mistrzostwa o wszystko!

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz naszej reprezentacji, zjadając paznokcie ze strachu…

Turnieje rozgrywane są podczas upalnych dni w Polsce, co i tak nie przeszkadza w przygotowaniu „strefy kibica”. Nie ukrywam, że dla nas Mistrzostwa w piłce nożnej to rodzinne święto! Niestety emocje często sięgają zenitu i mimo, że wszyscy kibicujemy polskiej reprezentacji i czasami burkniemy pod nosem, że nie idzie im tak jak chcemy, to całym sercem jesteśmy za Biało Czerwoną!

Co poszło nie tak? Czemu zawsze gramy mecz o wszystko?

Do kolejnego spotkania, „meczu o wszystko”, pozostały niespełna 24 godziny! Na ulicach widać ozdobione flagami samochody, kibiców w koszulkach z godłem lub flagą. Wynika z tego, że wszystkie wcześniejsze złe emocje odeszły już na bok. Ostatnio w internecie widziałam, zdjęcie dwóch Panów stojących przed telewizorem w swoim ogrodzie, z ręką na sercu odśpiewujących hymn Polski. To zdjęcie było tak piękne, pełne prawdziwych i szczerych emocji. Ukazywało przede wszystkim miłość kibiców do naszej Ojczyzny! 

Kto wygra mecz? Odpowiedź na to pytanie poznamy już jutro.

Nasza drużyna wydaje się być świetnie zgrana, a trener dołożył wszelkich starań, aby byli dobrze przygotowani. Trzymamy więc kciuki z naszych i wierzymy, że kolejne spotkania ułożą się po naszej myśli i wygramy! 

Przy okazji tych upalnych dni i kibicowania, chcielibyśmy pokazać Wam naszą produkcję filmową świetnego piwa o smaku limonki Garage

Lekkie orzeźwiające piwo, dobrze schłodzone pokona pragnienie nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Zatem do boju POLSKA!

update

dzień poźniej…

Wnioski po ostatnim meczu nasuwają się same, od teraz Anna Lewandowska powinna dołączyć do naszej drużyny ! @_rl9 zobaczył żonę na stadionie i od razu mieliśmy gola! Morał z tego taki, że często za sukcesem męża stoi wspierająca go żona! Tu mamy tego żywy przykład. Zapraszamy zatem Anię na pozostałe, mecze na żywo do loży VIP na stadionach Euro.