Krzesełko, które rośnie wraz z dzieckiem? Czy to możliwe?

Kiedy w naszym domu pojawiają się dzieci, życie zmienia się o 180 stopni. Zaczynamy żyć w lekkim chaosie, aż do chwili, kiedy uda nam się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Wymaga to jednak czasu.

Poźniej dowiadujemy się, że dzieci tak szybko rosną, że nie nadążamy z kupowaniem dla nich ubrań, łóżeczek, fotelików, krzesełek itd. Ciągle zastanawiamy się nad nowymi rozwiązaniami, które będą nie tylko finansowo atrakcyjne, ale także jak najdłużej przydatne.

Okazuje się, że jest firma, która stworzyła produkty dla dzieci, które rosną wraz z nimi. Zatem powstały idealne rozwiązania dla każdego rodzica.  Krzesełko Tripp Trapp, firmy Stokke rośnie wraz z Waszym dzieckiem, może mu służyć nawet do 10 roku życia! Wy sami regulujecie wysokość siedziska i podnóżek. Do tego firma która stworzyła krzesełko – Stokke Baby przygotowała akcesoria dla niemowląt, które podpina się do jego górnej części.

Mieliśmy tę wspaniałą możliwość, aby nakręcić film i pokazać funkcjonalność tego doskonałego produktu.

Mamy nadzieję, że przekonacie się do tego krzesełka, które są nie tylko świetnie wykonane, ale mają także piękne wykończenie w postaci poduszek, a także bogatego zestawu kolorów samych krzesełek.